szukaj
filc-bannern_1.jpg

archiwum

popularne tagi

Akcesoria z filcu na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku

« Wróć do strony głównej

RemaDays Warsaw 2020 to Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, na których swoją ofertę przedstawiają liczne firmy z branży reklamowej. Naszą uwagę przykuły przede wszystkim akcesoria z filcu, który można znaleźć w naszej ofercie. Jesteśmy pod dużym wrażeniem pomysłowości i kreatywności branży reklamowej, która wykorzystuje filc techniczny do stworzenia bardzo ciekawych akcesoriów.

 

Zegary ścienne z filcu technicznego

ścienny zegar z filcu

Jedną z ciekawszych propozycji na wykorzystanie filcu technicznego są zegary ścienne. Wykonane z pomysłem i w dobrym guście, świetnie prezentują się w niejednym wnętrzu. Wyjątkowo dobrze komponują się ze skandynawskim stylem aranżacji wnętrz, który bazuje na naturalnych materiałach i kolorach. W tym właśnie stylu dominują ciepłe dodatki, które mają na celu ocieplenie chłodnego minimalizmu, dlatego filcowe akcesoria są tutaj doskonałym rozwiązaniem. Filc techniczny zastosowany do produkcji zegarów ściennych jest twardy i stabilny wymiarowo, dzięki czemu wskazówki zegara nie napotykają na żadne odkształcenia i nierówności. Zegar z filcu jest więc praktycznym produktem w niecodziennym wydaniu, który charakteryzuje się oryginalnością oraz elegancją.

A może leżak z filcu?

 

Duże wrażenie robi również leżak z filcu. Podobnie jak zegar ścienny, wyróżnia się on ciekawym stylem. Docenią go ci, którzy cenią oryginalny design i lubią naturalne materiały. Mocna struktura filcu zapewnia siedzisku leżaka stabilność wymiarową i długi czas użytkowania. Leżak z filcu posiada więc wysokie walory estetyczne i świetnie nadaje się na stworzenie oryginalnego klimatu w ogrodzie czy na balkonie.

  • leżak z filcu

Torby z filcu i akcesoria świąteczne

 

Wśród akcesoriów z filcu nie mogło zabraknąć torebek damskich. Już od dawna cieszą się one dużą popularnością. Chętnie kupowane są zarówno przez kobiety ceniące elegancki styl ubierania się, jak i przez te preferujące luz i swobodę. Taką różnorodność umożliwiają różne fasony filcowych toreb, które również zdobione są na różne sposoby. Najczęściej na filcowej torebce wykonuje się haft, laserowy grawer oraz wycięte laserowo wzorki.

  • torby z filcu

  • organizer na ścianę z filcu

Oprócz damskich torebek dostępne są również takie filcowe akcesoria jak pokrowce na telefon, organizery, teczki, aktówki i wiele innych.

Ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy lubią świąteczne akcesoria, są koszyczki z filcu. Prezentują się wyjątkowo ładnie i estetycznie i mogą stanowić alternatywę dla tradycyjnych, plecionych koszyczków na święcone pokarmy. Oprócz tematyki Świąt Wielkanocnych, wciąż można było zapoznać się z propozycjami na Bożonarodzeniowe ozdoby z filcu. Dominują tutaj bieżniki na stół, podkładki pod kubek, osłonki na doniczki itp.

  • teczki i pokrowce z filcu

  • akcesoria świąteczne z filcu

  • akcesoria z filcu

Okazuje się, że pomysły na wykorzystanie filcu technicznego (i nie tylko technicznego) się nie kończą. Ludzka pomysłowość wciąż wzbogaca ofertę filcowych akcesoriów o kolejne produkty. Ze swojej strony oferujemy filc wysokiej jakości, który możesz zamówić tutaj: https://holtex.pl/menu/kontakt . Nasi doradcy techniczni chętnie doradzą wybór właściwego rodzaju filcu, do konkretnego zapotrzebowania.

Zobacz także:
- Filc kolorowy na ozdoby
- Filc akustyczny
- Filc gorszego gatunku
- Filc do polerowania

Skomentuj wpis

Nick *
Treśc komentarza *
Kod weryfikacyjny*
kod kontakt
* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

 


Wybrany artykuł nie został jeszcze skomentowany.

strony internetowe Łódź